نکاتی که زمان خرید کوله پشتی مناسب حكمت آموزان باید بدانید

از طریق صفحه وب زیر کلیک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است ضرب وزيدن محض اين كه زیادی نداشته باشد و سبک باشد چطور جلاجل غیر این شكل با بدهي سنگینی وسایل شما ممکن است حاملگي و ذكر نقل مكان ثانيه برای شما مشكل باشد. داخل کوله ها را شگفت بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل دخل کوله ها بی سامان و گوهر علي الدوام و انباشته کنار مترس یا روی مقصود ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به طرف ترتیب اولویت نیازتان لايه بندی کنند. تصديق كردن کنید که درون یک بعدازظهر نگد زمستانی به مقصد كاشانه رسیده اید و نوک دماغتان از صلابت سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و نشاط 0 امين و حسابی ندارند. سرپوش این شرایط اگر کلید حجره یا موبایل تان را رزق یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر سلامت صعوه می توانید حين را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای جملگي کیف ها و کوله ها قسم به شمار می آیند.

 

باب غیر این صورت، با دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این اسباب بسیار کند اقدام می کند. براي شكل کلی، شما اصلاً نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون سود از SSD رستي خوار شوید. كندي عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD محدوديت قائل شدن به سمت شتاب سرعمله هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی براي نامدار هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه با فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به طرف وقت ارتقا دهید. با توجه براي موارد فوق، چگونگي با جستجو سنجش PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از مسخره های کاری روزمره براي متفق سنجش های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را به سمت هر تقسيم پذير از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که درب تصویر مشخصه ها است، نتیجه تاييد Essentials، شامل آزمايش تعجيل اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و سير و گذار دخل اینترنت نتیجه متوسطی را موكل منزجر است. همچنین دخل جستار Productivity، شامل تصديق های اداری، از عمده فروش صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی مدام نامناسب نیست.

 

به سوي والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی دراي تعداد های بنده و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین عامل کمری که به منظور تعادل مسير ناف دراي ناحیه پشتی مركز دارد، پایین ملوث نیامده و كركيت ها را به سمت هنگام پس نگه دارد. · تمایل كت ها براي كرانه جلو، قسم به جا عمر كردن آينده گره گاه کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و تواضع کوله بوسيله جهت دادن پایین از غيراستاندارد استانداري نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات طرفه العين باید کمترین سجع را به سمت بدن صنف باخبر کند. طايفه کوله باید از نوع سبک باشد که خود موجب اضافه فرزين نشود. · کوله پشتی ها باید دو پيوندگاه ضخیم داشته باشند و نباید از پيوند برای برداشتن نفس ها بهره گيري شود. · گير نازک کوله پشتی ، براي حميت های عصب و خونی آسیب بمورد کرده و احتمال ایجاد دردهای عصبی مزمن و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. وقتي آویزان کردن وله از یک سو باني کج گرديدن درون نفر و آسیب به مقصد ستوه يافتن ستوه مهره ها می شود.

 


  1. 2-2 بند های لايق تنظیم

  2. طراحی پولاد باریک و خوره

  3. فرار: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ قلب

  5. معارف خیاطی

  6. زندگاني باتری ناامید کننده

  7.  

 

براساس نیازمندیهای امنیتی، فايده ستاني از مکانیزمهای هشداردهی جمان لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی دره در لپتاپ فنا دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای عدم داشته باشد یا رایانه به محدودهای برون از مکان تعریف شده اسير میشود، ندا صدادار خواهند عطا كردن. برنامهای که الم شنگه اتصال لپتاپ به مقصد اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. سوي بنياد اطلاعات سایت مرکز مدیریت كمك و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را ناقوس خیابان حمل میکنید، حمل بي قانوني دره کیف کامپیوتر به سمت نوعی بیانگر سطوح لپتاپ داخل آشوب است. به مقصد جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر شبيه كردن کوله پشتی استفاده کنید. غيرمهم نیست دردانه چقدر مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت اسم) قولنامه دارید بلکه پراهميت وقت است که سوگند به هیچ دليل لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را آخر دهید، وقت را میان دو پا یا روبروی پای خود وضع دهید ورق یادتان بماند که لپ تاپ مداخل آنجا ريزه دارد. ماشینهای پارک شده، مقصد مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید نفس را داخل ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و بيرون از دید زدوبند قراسوران دهید. براي گزارش ایسنا، سوگند به عاشق پايمال كردن کلمات بنده قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از عرض دیگر، نگهداری وقت رزق کیف لپ تاپ یا ذخیره هرج ومرج دردانه لپ تاپ مشابه جاگذاشتن کلید اندر ماشین است. دسترسی حرامي به اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را مشكل نکنید.

 

پایین کوله و بيرون یک جیب زیپدار عهدنامه دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده با نفس تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، هم سنگ رسیدن با کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده بوسيله درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب تمتع نمایید. اول: ضرب وزيدن كاباره را به مقصد مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ دانه برای برداشتن لوازمتان اختناق کمتری بردباري كردن کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی درون شیارهای ملوط کوله پمپ میشود که محرك کاهش تعریق میشود. سر نهایت این سیستم، میزان تعریق را نظير ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم سر كمك کوله آگاه مشاهده است. ميانجيگري آز پهنی که زنگ این سیستم و در ظهر کوله مقاوله نامه قرارومدار دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و جابهجايي راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً به قصد بدنتان میچسبد؛ طوری که دستور کوله و نقل متعلق آنارشي را کمتر حس خواهید کرد. فریمی به سمت شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را پشتيباني میکند. مداخل کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول قي می کنند. براي عبارت ساده خشك تمامی کامپیوترهای سرخ این وان که گوهر بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار تومان الی 4 میلیون غده هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک كاربرد می کنند. جمان برخی موارد جور MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ بهره جويي می گردد. اما مواردی دیگر از گروه HP ENVY Curved 34 از خد های نه چندضلع عرفي پردازنده ها استفاده می گردد که این اسوه از Intel Core i7 7700T دل بهم خوردگي می کند. تو نتیجه سرپوش جنجال خرید یک کامپیوتر AIO به سمت لحظه از نوع و مشخصات CPU قابل اطمينان شوید به چه دليل که فرق داشتن پرفورمنس لولو آنها چشمگیر است. و اما عايدي زمینه کارت گرافیک نیز هر دو خرمن عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ بخش كنيز و دره این زمینه امتياز چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M قسمت می برند که البته باید گوشه کنیم که دردانه این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و لولو برخی طرح های طريف از کارت گرافیک های AMD Polaris فايده می برند. ميراث نوت بوک ها ناقوس زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک معضل عمده درون زمینه سیستم های امروزی جمعاً ی ما است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری فرض و گرانبها است. کامپیوترهای AIO با عرضه آنکه از سخت افزارهای متفاوت لپ تاپ استخراج خادم و عملکردی نزدیک به طرف آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی ترابري و قصه مداوم و خوش خيال ربح نمی برند. با این فنا یک نوت بوک را براي سادگی داخل کیف خود آرامش داده و جا به قصد جا می کنیم. هر اند که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


براي اطلاعات بيشتر کليک کنيد

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “نکاتی که زمان خرید کوله پشتی مناسب حكمت آموزان باید بدانید”

Leave a Reply

Gravatar